Değerli Konuklarımız, Saygıdeğer İş Ortaklarımız;

BC SPA HOTEL olarak, çalışanlarımızın, misafirlerimizin, ziyaretçilerimizin ve tüm ilgili taraflarımızın sağlığına önem vermekteyiz. Misafirlerimizin BC SPA HOTEL konukseverliği ile sağlıklı, mutlu, huzurlu ve unutulmaz bir tatil geçirmeleri için; Bu kritik dönemde misafirlerimizin konforunu ve sağlığını önemsiyoruz. Tüm BC SPA HOTEL çalışanları, üzerine düşen görev ve sorumluluklarını eksiksiz yerine getireceğini, siz misafirlerimize ve değerli iş ortaklarımıza bildirmek isteriz.

İş süreçlerimiz, T.C. Sağlık Bakanlığının ve Dünya Sağlık Örgütünün Covid-19 ile ilgili yayınlamış olduğu bilgiler ışığında, uzman kadromuz tarafından takip edilerek gerektiğinde revize edilmektedir. Dış kaynaklı tedarik işlemleri, tüm risk boyutlarıyla ele alınmaktadır. Tüm tedarikçilerimiz ve paydaşlarımızla iş planlarımız gözden geçirilmekte, tedarik zincirinin tüm aşamaları yeniden planlanmaktadır.

Çalışanlarımız, rutin olarak sağlık taramasından geçmektedir. Çalışanlarımıza, iş yeri hekimlerimiz tarafından T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu kriterler doğrultusunda planlı eğitimler verilmektedir. Tesislerimizde, sosyal mesafe kuralları dikkate alınarak yönlendirme ve dekorasyon çalışmaları yapılmıştır. Tüm sosyal alanlar ve özel kullanım alanların da var olan hijyen standartları en üst noktaya getirilmiştir. Tüm otel mekanlarımızda bakteri ve virüs oluşumunu önleyici dezenfekte çalışmaları sürekli yapılmaktadır.

Tesisimizin mimari yapısı gereği odalarımızın ve villalarımızın hepsi özel girişlidir ve diğer misafirlerimizle temasınızı en aza indirgeyecek şekildedir.

Bu çok kapsamlı hiyyenik kurallar çerçevesinde tatilinizi dahada güvenli kılarak Sağlık ve Huzurlu bir ortamda sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Sağlıklı günler dileriz.